רוצים לגעת בשמיים? לרחף כמו ציפור ולהרגיש את הרוח בפנים בעודכם דואים בשמיים? להרגיש שאתם מאתגרים את כח המשיכה ולקפוץ מאיזה רכס ולרחף בשמיים? מצנחי רחיפה יכולים לתת לכם את ההרגשה הזאת והרבה מעבר לזה…

מצנח רחיפה זה להגשים החלום מהילדות, של לפרוש כנפיים ולעוף בשמיים עם הרוח, להרגיש ברגע שאתם הם אלה המנצחים את כח המשיכה, מצליחים להמריא לאוויר ולרחף.  זאת הרגשה שאין שנייה לה.

כל עוד לא עמדתם על קצה הרכס והתכוננתם להמריא, לא יכולתם להבין את האדרנלין הזה שמתחיל לרוץ בכל הגוף ולחשמל אתכם לקראת ההמראה ובתוך שניות זה אתם במצב דאיה וחווים את החוויה ממעוף הציפור.

זהו, כבשתם את היצר ואתם על גג העולם

– אל תגידו שלא אמרנו לכם, שלא הזהרנו,  זה ממכר…

לכן אם אתם מחפשים סוג של ריגוש, משהו שעדיין יקנה לכם את תחושת הסיפוק של לגעת בשמיים אבל לא כזה קיצוני כמו צניחה חופשית, מצנחי הרחיפה הם הפתרון האידאלי.

לאלה בינכם שרוצים להרגיש את האדרנלין ולהגשים את החלום של להרגיש כמו ציפור ולגעת בשמים ועדיין לא החלטתם להפוך את זה לתחביב, אתם יכולים לעשות זאת בדרך אחרת, דרך חד–פעמית לשם התנסות בחווייה, טיסה ע"י מדריך הקשור אליכם וצמוד אליכם. 

אפשר לרחף איתנו באתרי הרחיפה שבמקומות הכי יפים בארץ כמו: הר תבור, מבוא חמה,זכרון, גלבוע, מצוקי דרגות, נתניה, געש ועוד.

שאלות נפוצות

קיים ביטוח מלא לכל משתתף.

מגיל 4 עד 120.

לא , הטיסה היינה טיסה זוגית  – בליווי מדריך מוסמך ומנוסה.

הטיסה במצנחי רחיפה ברכס הינה עונתית. העונה מתחילה בסוף מאי – עד סוף ספטמבר / תחילת אוקטובר.בשאר השנה ניתן לרחף בהרים או במצנח ממונע.

אתר מצנחי הרחיפה נמצא על הטיילת של נתניה דרומית למלון כרמל: מול מלון רמדה. ההמראה והנחיתה באותו המקום.

בשעות הצהריים – משעה 12:00 עד 17:00 (אלה השעות שכיוון הרוח והעוצמה שלה מאפשרים את קיום הטיסה במצנח.) כל יום כולל שישי ושבת וחגים *קיום הפעילות תמיד מותנה בתנאי מזג האוויר באותו היום.

כ- 20 דקות.

לא, הטיסה במצנח רחיפה היא לשני אנשים: האחד המדריך והשני הנוסע. ניתן בזמן תיאום הפעילות לבקש לטוס בו זמנית באוויר עם שני מדריכים. אנחנו לא נוכל להבטיח שזה יסתדר אבל בהחלט נשתדל שכן.

נעליים סגורות: ללא עקב . שתיה, מסנן קרינה, מצלמה והרבה מצב רוח טוב !!!!